Dzień: 4 marca, 2026

zdjęcie z pikniku "Bezpiecznie z 15tką"

Bezpieczni z 15tką – piknik w Transgranicznym Centrum Turystyki Aktywnej w Jeleniej Górze

Słońce świeci, cieszą się dzieci A razem z nimi i nasz cudowny Wolontariat. Tym razem uczyliśmy się w Transgraniczne Centrum...

Przejdź do treści