II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Służb Mundurowych w Jeleniej Górze

21.02.2025 roku odbył się w hali przy ulicy Złotniczej II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Służb Mundurowych w Jeleniej Górze. W sportowych zmaganiach udział wzięło osiem drużyn, reprezentujących rożne służby, w tym policjanci z Czech, a głównym organizatorem wydarzenia była Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze we współpracy ze związkami zawodowymi policjantów.

Pogotowie Ratunkowe również wystawiło swoją reprezentacje 🙂

Cytujemy wpis Komendy Policji w Jeleniej Górze: „Mecze były pełne emocji, a na boisku nie brakowało zaangażowania i sportowego ducha. Zawodnicy wykazali się nie tylko wysokim poziomem umiejętności siatkarskich, ale również znakomitą współpracą zespołową i determinacją. Każdy punkt był wywalczony w atmosferze wzajemnego szacunku i fair play.Wszystkie drużyny, które stanęły na parkiecie, otrzymały pamiątkowe medale, puchary i gratulacje za udział oraz zaangażowanie.”

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i możliwość udziału w turnieju.

Zobacz również

Bezpieczny start lata, plakat reklamujący akcję

Bezpieczny Start Lata

#Bezpieczny_Start_Lata w dniach 13-14 czerwca odbyła się w Cieplicach akcja Bezpieczny Start Lata. Nasi Wolontariusze jak zawsze byli, wspierali, pomagali,...

Szkolenie Pierwszej Pomocy w Niepublicznej Integracyjnej Szkole Podstawowej w Giebułtowie na zdjęciu uczestnicy szkolenia, dzieci i nauczyciele oraz Ratownik prowadzący szkolenie

Szkolenie Pierwsza Pomoc dla Niepublicznej Integracyjnej Szkoły Podstawowej w Giebułtowie

Szkolenie Pierwszej Pomocy dla #Niepubliczna_Integracyjna_Szkoła_Podstawowa w Giebułtowie Nauka to potęga

...
plakat festynu z okazji Dnia Dziecka

Dzień Dziecka i festyn w Zachełmiu

#DzieńDziecka i festyn w Zachełmiu, byliśmy z pokazami pierwszej pomocy. #wolontariat#Zachełmie

...
Przejdź do treści